Olomoucká 15, Brno
Po-Pá 7-18hod.
So-Ne 8-18hod.
775 775 002 548 534 100 pujcovnazoso@centrum.cz

Čerpací stanice LPG Brno

jsme autorizovaný prodejce firmy Flaga

 

Výhody LPG

LPG – bezpečná, čistá a efektivní energie

 

Čistá energie

LPG hoří beze zbytku, neprodukuje kouř, jedovaté plyny nebo nerozpuštěné látky. LPG neohrožuje podzemní vody a půdu, je absolutně netoxický a může být použit v oblastech ochrany vod a půdy.


Prostorově účinný

LPG nádrže/zásobníky jsou umístěny buď pod zemí nebo v odlehlých oblastech Vašeho pozemku, tím dokáží ušetřit místo. Nádrž může být naplněna až do vzdálenosti 80 m od silnice nebo příjezdové cesty. Není potřeba instalovat další samostatnou nádrž nebo vytápěcí prostor uvnitř vašeho domu.
Tip pro restaurátory: Použijte další místnosti kreativně.
Tip pro stavitele: Úspora nákladů na další místnost.


LPG je ideálním energetickým partnerem

Můžete snadno kombinovat inovativní systémy vytápění LPG s tepelnými čerpadly nebo solárními panely a využít každého zdroje energie jako výhody. LPG jako čistý a okamžitě použitelný zdroj energie lze zapnout v časovém úseku několika sekund, podporuje ekonomické použití vašeho energetického portfolia (především v přechodných obdobích). Pokud se některý z vašich ostatních zdrojů energie porouchá nebo je nedostačující, LPG slouží jako perfektní záložní zdroj energie.


Nezávislost

Staňte se nezávislými na energetické síti dodavatelů. Pro bezchybný provoz LPG se není potřeba připojovat do rozvodné sítě zemního plynu – LPG Vám šetří drahé připojovací poplatky.


Účinnost

LPG je univerzální energií. Pomocí LPG můžete ohřívat, vařit, grilovat, svítit, chladit nebo dokonce produkovat elektřinu - vše bez nutnosti připojení na rozvody zemního plyn nebo elektrické rozvodné sítě. Navíc má LPG velkou kalorickou hodnotu s okamžitým tepelným účinkem - vzhledem ke krátké výhřevné fázi plynových hořáků a kotlů.

 

Náhledy našich vozíků

detialní výběr zde