Olomoucká 15, Brno
Po-Pá 7-18hod.
So-Ne 8-18hod.
775 775 002 548 534 100 pujcovnazoso@centrum.cz

PŮJČOVNA PŘÍVĚSNÍCH VOZÍKŮ

v nábídce máme autopřepravníky a bržděné i nebržděné přívěsy

v nábídce máme autopřepravníky a bržděné i nebržděné přívěsy

Vybrat vozík

PŮJČENÍ VOZÍKU JIŽ od 200Kč/6hod.

nosnost přívěsu až 2500kg

PŮJČENÍ VOZÍKU JIŽ od 200Kč/6hod.

"stálý zákaznici neplatí za půjčení kauci"

Obchodní podmínky ve smlouvě o pronájmu přívěsu

Za pronájem přívěsu je nájemce povinen zaplatit celou částku předem a zároveň v době pronájmu odpovídá za přívěs v plném rozsahu, proti krádeži a svévolnému poškození.
Nájemce je povinen dodržet tonáže (hmotnost) nákladu, která je uvedena v tech. průkazu. Nájemce je povinen pronajatý přívěs vrátit včas nepoškozen, dle termínu v nájemní smlouvě.
Pokud si nájemce chce pronájem prodloužit, vždy je nutné se dostavit do půjčovny a zaplatit příslušnou částku. U přívěsu vyšších hodnot je třeba složit kauci, která je stanovena dle ceny přívěsu od 5 000 do 10 000 Kč.
Pokud nájemce přívěs nevrátí ve stanovené době, bude účtován 1,5 násobek ceníkové sazby.
Pokud nájemce překročí více než 3 dny, bude případ považován jako zcizení a nahlášen na policii. Pokud dojde k nějaké události během pronájmu, musí kontaktovat policii, která musí vystavit protokol a složenku.
Pokud nájemce vlek poškodí, je povinen opravu uhradit v plném rozsahu! Při překročení účtované hodiny je zákazník povinen uhradit dalších 24 hod.

Kauce se může pozdržet při zjištění závady zaviněné zákazníkem, která bude vyčíslena po demontáži a stanovení ceny opravy. Zákazník si vlek překontroloval a převzal. Pří defektu pneumatiky hradí zákazník 50% její nové ceny.

Náhledy našich vozíků

detialní výběr zde